Władze Towarzystwa - pozostałe kadencje
Prezentujemy władze Towarzystwa w latach 1989 - 2021.
17 listopada 2012 r. - 6 listopada 2921 r.
ZARZĄD
Prezes:
Juliusz Adamowski - pianista, pedagog, popularyzator muzyki (Wrocław)
Wiceprezesi:
Izabela Haÿduk-Hawrylak - pianistka i prawnik (Wrocław)
Zbigniew Faryniarz - pianista, profesor Akademii Muzycznej (Wrocław)
Skarbnik:
Janusz Oleszczuk - inżynier, oficer rezerwy (Brzeg)
Sekretarz:
Andrzej Czyż - technik budowlany (Brzeg)
Członkowie:
Michał Błaszczyk - (Brzeg), dyplomant Akademii Muzycznej (Wrocław)
Paweł Kozerski - historyk sztuki, dyrektor muzeum (Brzeg)
Sabina Jankowska - prawnik (Trzebnica)
Danuta Mroczek-Szlezer - pianistka, profesor Akademii Muzycznej (Kraków)
Zdzisława Pisarska-Wieczorek - lekarz stomatolog (Brzeg)
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodniczący:
Andrzej Duber - nauczyciel akademicki (Brzeg)
Wiceprzewodnicząca:
Barbara Duber - lekarz okulista (Brzeg)
Członek:
Kilar Małgorzata - (Brzeg) uczennica średniej szkoły muzycznej we Wrocławiu
SĄD KOLEŻEŃSKI Przewodniczący: Paweł Rydel - pianista i pedagog (Gdańsk) Wiceprzewodniczący: Marianna Słomska - analityk medyczny (Trzebnica) Członkowie: Irena Tokarska - matematyk (Oborniki `Śląskie) Wojciech Kowalski - historyk, publicysta (Trzebnica)
24 lutego 2008 r. - 17 listopda 2012 r.
ZARZĄD
Prezes:
Juliusz Adamowski - pianista, pedagog, popularyzator muzyki (Wrocław)
Wiceprezesi:
Barbara Duber - lekarz okulista (Brzeg)
Zbigniew Faryniarz - pianista, adiunkt Akademii Muzycznej (Wrocław)
Skarbnik:
Janusz Oleszczuk - inżynier, oficer rezerwy (Brzeg)
Sekretarz:
Andrzej Czyż - technik budowlany (Brzeg)
Członkowie:
Michał Błaszczyk - (Brzeg), dyplomant Akademii Muzycznej (Wrocław)
Paweł Kozerski - historyk sztuki, dyrektor muzeum (Brzeg)
Danuta Mroczek-Szlezer - pianistka, profesor Akademii Muzycznej (Kraków)
Aleksandra Rzewuska - farmaceutka (Trzebnica)
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodnicząca:
Jadwiga Oleszczuk - ekonomista (Brzeg)
Wiceprzewodnicząca:
Małgorzata Ochmann-Bednarek - inżynier (Brzeg)
Członek:
Bożena Szczęsna - właściciel sieci kwiaciarni (Brzeg)
SĄD KOLEŻEŃSKI
Przewodniczący:
Zdzisław Bednarek - dr nauk medycznych (Brzeg)
Wiceprzewodniczący:
Maciej Kujawski - architekt (Wrocław)
Członek:
Eugeniusz Sąsiadek - wokalista, profesor Akademii Muzycznej (Wrocław)
KADENCJA 28. 10. 2001 - 24. 02. 2008
ZARZĄD
Prezes:
Juliusz Adamowski - pianista, pedagog, popularyzator muzyki (Wrocław)
Wiceprezesi:
Barbara Duber - lekarz okulista (Brzeg)
Zbigniew Faryniarz - pianista, adiunkt Akademii Muzycznej (Wrocław)
Skarbnik:
Janusz Oleszczuk - inżynier, oficer rezerwy (Brzeg)
Sekretarz:
Maciej Kujawski - architekt (Wrocław)
Członkowie:
Zdzisław Leśkiewicz - inżynier (Brzeg)
Danuta Mroczek-Szlezer - pianistka, profesor Akademii Muzycznej (Kraków)
Aleksandra Rzewuska - farmaceutka (Trzebnica)
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodniczący:
Jerzy Ferber (+2003) - anastezjolog, dr nauk medycznych (Wrocław)
Wiceprzewodnicząca:
Dorota Niepogodzińska-Borowiec - pianistka, pedagog (Wrocław)
Członek:
Paweł Kozerski - historyk sztuki, dyrektor muzeum (Brzeg)
SĄD KOLEŻEŃSKI
Przewodniczący:
Zdzisław Bednarek - dr nauk medycznych (Brzeg)
Wiceprzewodnicząca:
Janina Broniewska (+2008) - pedagog muzyczny, popularyzator muzyki (Wrocław)
Członek:
Adolf Trznadel - pedagog muzyczny (Wrocław)
KADENCJA 23. 11. 1997 - 28. 10. 2001
ZARZĄD
Prezes:
Juliusz Adamowski - pianista, pedagog, popularyzator muzyki (Wrocław)
Wiceprezesi:
Barbara Duber - lekarz okulista (Brzeg)
Jerzy Ferber (+2003) - doktor nauk medycznych (Wrocław)
Skarbnik:
Janusz Oleszczuk - inżynier, oficer rezerwy (Brzeg)
Sekretarz:
Aleksander Janicki - profesor Politechniki Wrocławskiej
Członkowie:
Zbigniew Faryniarz - pianista, pedagog Akademii Muzycznej (Wrocław)
Florentyna Dąbrowska - pedagog (Wrocław)
Lucyna Ścisłowicz - technik elektryk (Brzeg)
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodnicząca:
Dorota Niepogodzińska-Borowiec - pianistka, pedagog (Wrocław)
Wiceprzewodnicząca:
Czesław Caputa - prawnik (Wrocław)
Członek:
Paweł Kozerski - historyk sztuki, dyrektor muzeum (Brzeg)
SĄD KOLEŻEŃSKI
Przewodniczący:
Zdzisław Bednarek - dr nauk medycznych (Brzeg)
Wiceprzewodniczący:
Paweł Rydel - pianista (Gdańsk)
Członek:
Małgorzata Ochmann-Bednarek - inżynier (Brzeg)
KADENCJA 21. 11. 1993 - 23. 11. 1997
ZARZĄD
Prezes:
Juliusz Adamowski - pianista, pedagog, popularyzator muzyki (Wrocław)
Wiceprezesi:
Czesław Caputa - prawnik (Wrocław)
Jerzy Ferber (+2003) - doktor nauk medycznych (Wrocław)
Skarbnik:
Teresa Szponarska - inżynier (Wrocław)
Sekretarz:
Aleksander Janicki - doktor matematyki (Wrocław)
Członkowie:
Barbara Duber - lekarz okulista (Brzeg)
Ewa Kowalska - historyk (Wrocław)
Tadeusz Żak
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodnicząca:
Izabella Abraszko - pianistka, pedagog (Wrocław)
Wiceprzewodnicząca:
Dorota Niepogodzińska-Borowiec - pianistka, pedagog (Wrocław)
Członek:
Paweł Kozerski - historyk sztuki, dyrektor muzeum (Brzeg)
SĄD KOLEŻEŃSKI
Przewodniczący:
Zdzisłlaw Bednarek - dr nauk medycznych (Wrocław)
Wiceprzewodniczący:
Janina Broniewska - pedagog muzyczny, popularyzator muzyki (Wrocław)
Członek:
Małgorzata Ochmann - inżynier (Brzeg)
KADENCJA 20. 09. 1989 - 21. 11. 1993
ZARZĄD
Prezes:
Juliusz Adamowski pianista, pedagog, popularyzator muzyki (Wrocław)
Wiceprezesi:
Zdzisław Bednarek dr nauk medycznych (Wrocław)
Stanisław Dybowski publicysta muzyczny (Warszawa)
Skarbnik:
Tadeusz Jaworski (Wrocław)
Sekretarz:
Teresa Szponarska - inżynier (Wrocław)
Członkowie:
Mirosław Gąsieniec pianista i kompozytor (Wrocław)
Włodzimierz Obidowicz - pianista, profesor AM we Wrocławiu
Maria Zduniak (+2011) teoretyk, dr sztuki muzycznej, AM (Wrocław)
KOMISJA REWIZYJNA
Przewodnicząca:
Czesław Caputa - prawnik (Wrocław)
Wiceprzewodnicząca:
Ewa Sonnenberg - studentka AM we Wrocławiu
Członkowie:
Tomasz Baranowski, Wojciech Krzyżanowski - pianista (Wrocław)
SĄD KOLEŻEŃSKI
Przewodniczący:
Janina Broniewska (+2008) - Wrocław
Wiceprzewodniczący:
Stanisław Krukowski (+1991) - Wrocław
Członek:
Eugeniusz Sąsiadek wokalista, profesor AM we Wrocławiu